Oyuncular
Previous

Murat Sarı

3 Mart 1976 Trabzon-Çaykara doğumlu. Aktivist , amatör fotoğraf ve belgesel çalışmalarını sürdürmektedir. Hidro Elektrik Santrallerine karşı verdiği mücadele ile bilinir. Hala doğup büyüdüğü Karacam (Yukarı Ogene) da yaşamaktadır. Sinemada ilk deneyimidir.

Gamze Dursun

18 Ekim 2003 Trabzon-Çaykara doğumlu. Ali Dursun’un kızıdır. Öğrenci ve hâlâ Köknar (aşağı ogene) de ailesinin yanında yaşamaktadır. Sinemada ilk deneyimidir.

Ömer Küçük

29 Mayis 2003 yılı Trabzon-Çaykara doğumlu. Murat Sarın’nın ablasının oğludur. Öğrenci ve hala Karaçam da(yukarı ogene) ailesinin yanında yaşamını sürdürmektedir. Sinemada ilk deneyimidir.

Burak Sarı

11 Mart 2009 Trabzon -Çaykara doğumlu. Murat'ın erkek kardeşinin oğlu, Havva Sarı’nın torunu. Sinemada ilk deneyimidir.

Cihan Semiz

Trabzon-Çaykara doğumlu. Aktivist, Şöför ve bakkal işi ile uğraşmaktadır. Ekibin taşıma işini üstlenmişti. Hidro Elektrik Santralleri karşıtı, hala Köknar (aşağı ogene) de yaşamını sürdürmektedir. Sinemada ilk deneyimidir.

Elif Canpolat

13 Şubat 1983 Samsun-Havza doğumlu. Tiyatro sanatcısı. Akdeniz Üniversitesi sahne tasarımı mezunu. Çeşitli tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Hala ayni mesleği sürdürmektedir.

Havva Sarı

1946 Trabzon- Çaykara doğumlu. Murat Sarı’nın annesi, Burak Sarı ve Ömer Küçük’ün büyük annesidir. Hidro Elektrik Santrallerine karşı verdiği direnişle bilinir. Doğup büyüdüğü Karcam ( Yukarı Ogene) de yaşamını sürdürmektedir. Sinemada ilk deneyimidir.

Hamit Demir

1967 Trabzon-Çaykara doğumlu. 1988'de Ank. Üni. DTCF Coğrafya Bölümü'nden mezun oldu. 1984'te Ank. Metropol Tiyatro'da profesyonel çalışmalarına başladı. 2000 yılında Semih Çelenk ile birlikte Tiyatro evi’ni kurdu. 2011 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi’nde Yaratıcı Drama Öğretim Görevliliği yaptı. Görev aldığı çalışmalardan bazıları: Tiyatro: Marat-Sade, 555K, Gece Çalan Davullar, Alışamadık. Piyondaki Ses, Çirkin, Weismann ile Kızılyüz, Newton Bilgisayardan Ne Anlar, Vatan Kurtaran Şaban, Mahmd ile Yezida, Galile'nin, Ortak Düşman Amerikadır, Deli Hasret, Hikaye-i Mahmud Bedreddin, Söz Meclisten İçeri, Portre. TV, Sinema: Entelköy Efeköy’e Karşı, Hükümet Kadın2, Kırlangıçlar Susamışsa, Atlılar, Muhteşem Yüzyıl, Bugünün Saraylısı

Ali Dursun

25 Ekim 1968 Trabzon-Çaykara doğumlu. Aktivist, inşaat ve doğrama ustasıdır. Hidro Elektrik Santrallerine karşı verdiği mücadele ile bilinir. Hâlâ doğup büyüdüğü Köknar (Aşağı Ogene) de kyaşamaktadır. Sinemada ilk deneyimidir.

Next